Maloobchodní prodej

Maloobchodní prodej 2019-07-02T11:59:20+00:00

Dárkové vstupenky

Vstupné jako dárek. Chcete koupit vstupenky jako dárek pro jednotlivce či pro celou rodinu? Máte několik možností jak jej zakoupit. Vstupenky můžete zakoupit osobně v pokladně v ZOO, kde je přímo uhradíte. Nebo můžete poslat objednávku na email:  t.dostalova@krokodylizoo.cz

Exkluzivní prohlídka krokodýlí ZOO

Nenechte si ujít jedinečný zážitek a užijte si exkluzivní prohlídku krokodýlí ZOO s výkladem zkušeného průvodce. Navštivte naši ZOO a pohleďte na ni jinýma očima. Vyprávění průvodce vám o světě ZOO prozradí zajímavosti, které se v encyklopediích nedozvíte. Z důvodu exkluzivity se tato prohlídka koná před začátkem otevírací doby ZOO! Cena exkluzivní prohlídky činí 5 000 Kč pro 1 osobu (cena za každou další osobu činí 500 Kč). Exkluzivní prohlídka je vhodná maximálně pro 10 osob.

Co Vás čeká?

  • prohlídka krokodýlí zoo s osobním průvodcem
  • možnost vyfotografování s mládětem krokodýla
  • možnost nakrmení vybraného druhu krokodýla
  • malý dárek po skončení prohlídky

Objednávky zasílejte na t.dostalova@krokodylizoo.cz

 

 

Den ošetřovatelem krokodýlů a gaviálů

Láká Vás strávit den mezi krokodýly, poznat zázemí ZOO a být členem týmu ošetřovatelů nejvzácnějších a nejohroženějších druhů krokodýlů a gaviálů? Pak sobě nebo svým blízkým dopřejte mimořádný zážitek a jeden den strávený ve výjimečném prostředí. Akce se koná ve všední dny od 8:00 do 14:00 hod, součástí kromě ošetřování krokodýlů a gaviálů je VIP prohlídka ZOO, manipulce s krokodýly, pohoštění a malé dárky … Vše na vlastní nebezpečí!Cena dárkového poukazu činí 10 000 Kč. 

Tento zážitek je možné absolvovat pouze mimo sezónní měsíce (tj. mimo měsíce – červen, červenec, srpen). 

Objednávky na email: t.dostalova@krokodylizoo.cz.

 

Malý obrazový atlas krokodýlů

Vůbec první ucelený atlas krokodýlů určený především pro laickou veřejnost, mapující všechny druhy žijících krokodýlů na světě. 

Ve spolupráci se Světovým svazem ochrany přírody půjde celý výtěžek z prodeje knihy na záchranu lokality Mesangat v Indonesii, kde ve volné přírodě doposud přežívá a rozmnožuje se pouhých několik desítek gaviálů sundských a krokodýlů siamských. Protivínská zoo se tím stává jednou ze světových zahrad podporujících projekt vzniku záchranné rezervace, která má na území přibližně 6 000 ha pralesa na Borneu vzniknout.

Autorem českého vydání je Ing. Miroslav Procházka (ředitel zoo), na anglické verzi se spoluautorsky podílel Ralf Sommerlad (místopředseda CSG a IUCN/SSC pro Evropu).

Cena atlasu v ZOO  80,- Kč
Cena atlasu na dobírku  195,- Kč

Objednávky zasílejte na email:  t.dostalova@krokodylizoo.cz

Krokodýl Bambo

Nakladatelství Granát vydalo exkluzivně pro krokodýlí ZOO knihu Krokodýl Bambo z pozůstalosti známého autora pohádek  a filmového scenáristy Miloše Macourka. Tuto krásnou dětskou knihu ilustroval Adolf Born, který ve spolupráci s Milošem Macourkem ilustroval také Macha a Šebestovou.

Patronem knihy se stala Krokodýlí zoo Protivín, která je v současnosti také jejím výhradním prodejcem.

Cena knihy v ZOO 179,- Kč
Cena knihy na dobírku 295,- Kč

Objednávky zasílejte na t.dostalova@krokodylizoo.cz