Dárkové vstupenky

Vstupné jako dárek. Chcete koupit vstupenky jako dárek pro jednotlivce či pro celou rodinu? Máte několik možností jak jej zakoupit. Vstupenky můžete zakoupit osobně v pokladně v ZOO, kde je přímo uhradíte. Nebo můžete poslat objednávku na email:  j.bilkova@krokodylizoo.cz

 

Exkluzivní prohlídka krokodýlí ZOO

Nenechte si ujít jedinečný zážitek a užijte si exkluzivní prohlídku krokodýlí ZOO s výkladem zkušeného průvodce. Navštivte naši ZOO a pohleďte na ni jinýma očima. Vyprávění průvodce vám o světě ZOO prozradí zajímavosti, které se v encyklopediích nedozvíte. Z důvodu exkluzivity se tato prohlídka koná před začátkem otevírací doby ZOO! Cena exkluzivní prohlídky činí 4 500 Kč pro 1 osobu (cena za každou další osobu činí 500 Kč). Exkluzivní prohlídka je vhodná maximálně pro 10 osob.

Co Vás čeká?

  • prohlídka krokodýlí zoo s osobním průvodcem
  • možnost vyfotografování s mládětem krokodýla
  • možnost nakrmení vybraného druhu krokodýla
  • malý dárek po skončení prohlídky

Objednávky zasílejte na j.bilkova@krokodylizoo.cz

 

 

Den ošetřovatelem krokodýlů a gaviálů

Láká Vás strávit den mezi krokodýly, poznat zázemí ZOO a být členem týmu ošetřovatelů nejvzácnějších a nejohroženějších druhů krokodýlů a gaviálů? Pak sobě nebo svým blízkým dopřejte mimořádný zážitek a jeden den strávený ve výjimečném prostředí. Akce se koná ve všední dny od 8:00 do 14:00 hod, součástí kromě ošetřování krokodýlů a gaviálů je VIP prohlídka ZOO, manipulce s krokodýly, pohoštění a malé dárky … Vše na vlastní nebezpečí!Cena dárkového poukazu činí 5 000 Kč. 

Tento zážitek je možné absolvovat pouze mimo sezónní měsíce (tj. mimo měsíce – červen, červenec, srpen). 

Objednávky na email: j.bilkova@krokodylizoo.cz.

 

Krokodýl Bambo

Nakladatelství Granát vydalo exkluzivně pro krokodýlí ZOO knihu Krokodýl Bambo z pozůstalosti známého autora pohádek  a filmového scenáristy Miloše Macourka. Tuto krásnou dětskou knihu ilustroval Adolf Born, který ve spolupráci s Milošem Macourkem ilustroval také Macha a Šebestovou.

Patronem knihy se stala Krokodýlí zoo Protivín, která je v současnosti také jejím výhradním prodejcem.

Cena knihy v ZOO 179,- Kč
Cena knihy na dobírku 295,- Kč

Objednávky zasílejte na j.bilkova@krokodylizoo.cz